Často kladené otázky

 1. Ako to u Vás funguje, keď chcem prísť?
 2. Stačí jednoducho zatelefonovať a dohodnúť si termín. Telefonát je najrýchlejšia a najefektívnejšia forma. Ak práve nedvíhame telefón znamená to, že máme niekoho „v rukách“. Keď sa nám ruky uvoľnia, určite Vám zavoláme späť, t.j. nie je nutné volať opakovane. Môžete poslať mail cez kontaktný formulár na stránke, avšak občas naše odpovede skončia v spamovom priečinku, čomu nevieme zabrániť. Ak uvediete telefónne číslo, určite Vám zavoláme. Ak číslo neuvediete, bude naša komunikácia komplikovanejšia.

 3. Potrebujem „odporučenie“ od lekára? Mám doniesť lekárske správy?
 4. Odporučenie nepotrebujete (ani žiaden výmenný lístok). Lekárske správy doniesť môžete – stačí len tie najnovšie – ale nie je to nevyhnutné. Pri ťažších stavoch je dobré doniesť CD s röntgenovými snímkami prípadne CD s magnetickej rezonacie, ak ho máte k dispozícii. Určite kvôli tomu nemusíte navštíviť opätovne lekára. Ak lekársku správu nemáte, nevadí, tiež nemusíte kvôli tomu ísť k lekárovi.

 5. Kde Vás nájdem?
 6. Nájdete nás na adrese v Bratislave na Tehelná 25, čo je hnedo – béžový panelák presne oproti poliklinike. Sme na prízemí paneláku v nebytovom priestore.

 7. Čo si mám priniesť zo sebou?
 8. Pozitívne naladenie, príp. dámy legíny na prezlečenie – ale tiež to nie je nevyhnutné. Neberte si prosím športovú podprsenku, cez ňu nevidíme chrbticu

 9. Ako dlho to bude trvať?
 10. Trvanie závisí od procedúry, na ktorú sa chcete objednať. Časy sú uvedené v cenníku.

 11. Ako často k Vám budem chodievať?
 12. Ošetrenie Dornovou metódou je takmer jednorazové, ale veľmi individuálne, prvé ošetrenie trvá cca 2 hodiny. Po úvodnom napravení doporučujeme cca po mesiaci kontrolu (kontrola trvá cca 1 hodinu). Dostanete všetky potrebné informácie o tom, čo naďalej so sebou robiť aj čo nerobiť. Ak sa budete následne o seba starať a zmeníte svoje škodlivé stereotypy, budete sa mať výborne a našu pomoc nepotrebujete.

  Ak sa rozhodnete pre inú procedúru, na jej frekvencii sa dohodneme osobne.

 13. Dá sa u Vás platiť kartou?
 14. Kartou sa platiť nedá, tento druh biznisu nepodporujeme.

 15. Dá sa u Vás parkovať?
 16. Vyhradené parkovanie nemáme. Sme v zóne 3006 (1,50 €/h) plateného parkovania, takže sa parkuje len na vyhradených miestach, príp. pod poliklinikou. Vopred si prosím podmienky parkovania pozrite na www.paas.sk aby ste predišli zbytočným stresom pred návštevou u nás. Ďakujeme

 17. Pracujete aj s deťmi (školákmi, škôlkármi, dospelými, seniormi, tehuľkami ...) ?
 18. Áno, pracujeme v podstate so všetkými vekovými skupinami bez rozdielu, vrátane budúcich mamičiek v akomkoľvek štádiu tehotenstva.

  Vrelo doporučujeme Dornovú metódu aj po šestonedelí.