O nás
Nestačí vedieť, je nutné to použiť.
Nestačí chcieť, je nutné to urobiť.
Johan Wolfgang Goethe

Pramene zdravia má k dispozícii každý z nás, len nie každý vie, ako sa k nim dostať a využiť ich vo svoj prospech.

V dnešnej dobe sa najrozmanitejšie zdravotné problémy objavujú u čoraz mladšej generácie a chorých je čím ďalej viac. Stále sa spoliehame na to, že štát sa o nás postará. Vybuduje kvalitné zdravotnícke zariadenia s kvalifikovanými odborníkmi, ktorí nás zbavia bolesti a budeme sa cítiť plnohodnotne zdraví. Každý dnes môže sám posúdiť, do akej miery sa to zdravotníctvu a farmaceutickému priemyslu podarilo. Nemôžeme zdravotníctvu uprieť úprimnú snahu o liečenie a preliečenie širokých más obyvateľstva ... .

Avšak globalizácia z nás zámerne urobila konzumentov produktov farmaceutického priemyslu aj vtedy, ak máme zdravotné problémy, ktoré sa dajú riešiť aj „babskými receptami“, samoliečením a alternatívnymi spôsobmi, ktoré fungujú tisícročia.

Naše pracovisko - Pramene zdravia je neštátna, alternatívna poradňa, kde nájdete mnohé odpovede a hmatateľné riešenia s vysokou „pridanou hodnotou.“ Nie je naším cieľom ohúriť Vás početnými módnymi terapiami, ale venovať Vám dostatok času na terapiu, ktorá je jedinečná a dokonale fungujúca.

Nechceme a nemôžeme suplovať prácu medicínskeho zariadenia.

Vieme však, že všetko so všetkým súvisí a na rozdiel od tzv. tradičnej (západnej) medicíny sa my snažíme odstraňovať príčiny a nie len rozpačito zahmlievať dôsledky. Ľudské telo je dokonalé, je schopné samo sa liečiť, len sa musíme naučiť počúvať, čo nám hovorí a dať mu možnosť uzdraviť sa. K zdravému telu patrí samozrejme aj zdravá „duša“ – prejavená, vyrovnaná, harmonická osobnosť.


S úctou,
Marcelka a Andrej

P.S.

Je jedno, kým sme boli včera, dôležité je, kým sme dnes! Sme partneri, v živote aj v práci, ktorá je vlastne našim koníčkom. Vzdelávame sa každý deň, pretože tak ako každý odtlačok prsta, každá osobnosť, tak aj každá chrbtica je iná. Sme terapeutmi Dornovej metódy PLUS, pretože táto skutočne pomáha už v rovine príčiny, nielen v rovine dôsledku. Dornova metóda PLUS nám zmenila životy.